Strona główna Biuletynu Informacji Publicznej - www.bip.gov.pl
Nowy Dwór Mazowiecki

Niedziela 24.09.2017

A A A A
A A+ A++
zaawansowane

Dyżury

Dyżury Przewodniczącego Rady Miejskiej

oraz radnych Rady Miejskiej

kadencji 2014 – 2018

 

 

Informujemy, że Przewodniczący Rady Miejskiej Krzysztof Bisialski przyjmuje mieszkańców w każdy poniedziałek w godz. 15:00 – 17:00, w Urzędzie Miejskim w pok. 129.

Dodatkowo Przewodniczący Rady pełni dyżur w I poniedziałek miesiąca od godz. 18:00 w Zespole Szkół Nr 3 , ul. Szkolna 3.

Interesanci przyjmowani są bez zapisów.

Wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej Grażyna Nadrzycka przyjmuje w środy, w godz. 15:00 – 16:00 w Urzędzie Miejskim w pok. 129.

Interesanci przyjmowani są bez zapisów.

Dodatkowo radna pełni dyżury w 2 wtorek miesiąca w godz. 17:30- 18:30 w siedzibie PZW ul. Sukienna.

Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej Roman Biliński przyjmuje w czwartki w godz. 12:00 – 13:00 w Urzędzie Miejskim w pok. 129.

Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej Jerzy Plackowski przyjmuje w piątki w godz. 14:00 – 15:00 w Urzędzie Miejskim w pok. 129.

 

Dyżury radnych

1.   Jacek Borkowski – 2 wtorek miesiąca, w godz. 19:00 – 20:00,  Zespół Szkół ul. Bema 312.

2.   Ryszard Brzeziński – 2 środa miesiąca, w godz. 18:00 – 20:00, Zespół Szkół nr 2 ul. Długa 10.

3.   Grażyna Brzozowska – 1 środa miesiąca, w godz. 18:30 – 20:00, Publiczne Gimnazjum nr 2 ul. Młodzieżowa 3.

4.   Marek Ciesielski – 1 poniedziałek miesiąca, od godz. 18:00, Zespół Szkół Nr 3 ul. Szkolna 3.

5.   Wioletta Dylewska – 2 wtorek miesiąca, w godz. 17:30 – 18:30, siedziba PZW ul. Sukienna.

6.   Ahmed Jadou - 1 środa miesiąca, w godz. 17:30 – 18:30, Publiczne Gimnazjum nr 1 ul. Słowackiego.

7.   Bogdan Jeziorski -  3 wtorek miesiąca, w godz. 18:30 – 19:30,  ul. Młodzieżowa  7, V klatka.

8.  Agnieszka Kowalska - 1 środa miesiąca, w godz. 18:00 – 19:30, Zespół Szkół ul. Bema 312.

9. Agnieszka Kubiak-Falęcka - 2 środa miesiąca, w godz. 17.00-18.30, LO im. Wojska Polskiego ul. Chemików

10.         Włodzimierz Laur  - 1 wtorek miesiąca, w godz. 18:30 – 19:30, ul. Młodzieżowa 7, V klatka.

11.         Piotr Miszczak – 1 środa miesiąca, w godz. 17:00 – 18:30, Szkoła Podstawowa Nr 5 ul. Chemików 1A.

12.         Krystyna Nasiadka -  1 środa miesiąca, w godz. 17:00 – 18:30, Szkoła Podstawowa nr 5 ul. Chemików 1A.

13.         Tomasz Płaneta -  2 wtorek miesiąca, w godz. 18:00 – 20:00,  Zespół Szkół ul. Bema 312.

14.         Tomasz Reginis -  1 czwartek miesiąca, w godz. 19:00 – 20:00, Publiczne Gimnazjum nr 2 ul. Młodzieżowa 3.

15.         Tadeusz Sosiński – 1 środa miesiąca, w godz. 9:00 – 19:00, ul. Przejazd 8.

16.         Andrzej Świder -  2 wtorek miesiąca, w godz. 18:00 – 20:00, Zespół Szkół ul. Bema 312.

17.         Tadeusz Ziomek - 1 wtorek miesiąca, w godz. 19:00 – 20:00,  ul. Warszawska 27. 

Wytworzył:
Julita Michałowska
Udostępnił:
Martyna Kordulewska
(2015-01-05 11:46:58)
Ostatnio zmodyfikował:
Martyna Kordulewska
(2015-02-11 11:08:42)
 
 
ilość odwiedzin: 8099848

Biuletyn Informacji Publicznej wykorzystuje pliki cookies.

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.

X