☰ Menu Prawe Menu ☰
Nowy Dwór Mazowiecki
Grafika zawierająca herb Nowy Dwór Mazowiecki

Poniedziałek 28.09.2020

A A A A
A A+ A++
zaawansowane

Dyżury Przewodniczącego Rady Miejskiej oraz radnych Rady Miejskiej kadencji 2018 - 2023

Dyżury Przewodniczącego Rady Miejskiej

oraz radnych Rady Miejskiej

kadencji 2018 – 2023

 

 

Informujemy, że Przewodniczący Rady Miejskiej Krzysztof Bisialski przyjmuje mieszkańców w każdy poniedziałek w godz. 15:00 – 17:00, w Urzędzie Miejskim w pok. 129.

Wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej Grażyna Nadrzycka przyjmuje     w środy, w godz. 15:00 – 16:00 w Urzędzie Miejskim w pok. 129.

Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej Roman Biliński przyjmuje w czwartki  w godz. 12:00 – 13:00 w Urzędzie Miejskim w pok. 129.

Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej Jerzy Plackowski przyjmuje  w piątki w godz. 13:00 – 14:00 w Urzędzie Miejskim w pok. 129.

 

Dyżury radnych

  1. Mirosława Boroń  – pierwsza środa miesiąca, w godz. 19:00 – 20:00, Zespół Szkolno-Przedszkolny ul.Młodzieżowa 3.

 

  1. Ryszard Brzeziński – druga środa miesiąca, w godz. 18:00 – 20:00, Zespół Szkół nr 2 ul. Długa 10.

 

  1. Grażyna Brzozowska – pierwsza środa miesiąca, w godz. 19:00 – 20:30, Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1 ul. Młodzieżowa 3.

 

  1. Marek Ciesielski – pierwszy poniedziałek miesiąca, od godz. 18:00, Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 3 ul. Szkolna 3.

 

  1. Wioletta Dylewska – drugi wtorek miesiąca, w godz. 17:30 – 18:30, siedziba PZW ul. Sukienna 24.

 

  1. Monika Gluba-Stasiak – drugi piątek miesiąca, w godz. 17:00 – 18:00, Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1 ul. Młodziezowa 3.

 

  1. Agnieszka Kowalska - pierwsza środa miesiąca, w godz. 18:00 – 19:00, Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 4 ul. Bema 312 oraz druga środa miesiąca w godz. 18:00 – 19:00 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 3 ul.Szkolna 3.

 

  1. Agnieszka Kubiak-Falęcka –  trzecia środa miesiąca, w godz. 18:00 – 19:00, Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna ul. Paderewskiego 22.  ( także po uprzednim umówieniu spotkania, kontakt: agnieszka.kubiak@onet.eu )

 

  1. Sławomir Michałowski  - drugi wtorek miesiąca, w godz. 17:30 – 18:30, siedziba PZW ul. Sukienna 24.

 

  1. Krystyna Nasiadka -  pierwsza środa miesiąca, w godz. 17:00 – 18:30, Szkoła Podstawowa nr 5 ul. Chemików 1A.

 

  1.  Marcin Ozdarski -  pierwsza środa miesiąca, w godz. 18:00 – 19:00, Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 4 ul. Bema 312  oraz druga środa miesiąca, w godz. 18:00 – 19:00 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 3 ul. Szkolna 3.

 

  1. Justyna Paszkiewicz – pierwsza środa miesiąca, w godz. 17:00 – 18:00 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 4 ul. Bema 312.

 

  1.  Tomasz Reginis -  pierwszy czwartek miesiąca, w godz. 19:00 – 20:30, budynek MKS ”Świt” ul. Sportowa 66.

 

  1. Beata Rusek – trzecia środa miesiąca, w godz. 18:00 – 19:00, Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna ul. Paderewskiego 22. ( także   w sprawach indywidualnych po wcześniejszym umówieniu się, kontakt: beatarusek.radnandm@gmail.com ).

 

  1. Angelika Sosińska – pierwszy poniedziałek miesiąca, w godz. 17:15 – 18:30 siedziba Zespołu Placówek Edukacyjnych ul. Mazowiecka 10 ( także w sprawach indywidualnych po wcześniejszym umówieniu się, kontakt: angelikam78@02.pl ).

 

  1. Michał Świokło – druga środa miesiąca, w godz. 18:00 – 19:00 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 3 ul. Szkolna 3 oraz pierwsza środa miesiąca, w godz. 18:00 – 19:00 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 4 ul. Bema 312.

 

  1. Adrian Zaremba – pierwsza środa miesiąca, w godz. 19:00 – 20:30 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1 ul. Młodzieżowa 3.

 

 


 
 
liczba odwiedzin: 13443878

Biuletyn Informacji Publicznej wykorzystuje pliki cookies.

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.

X