☰ Menu Prawe Menu ☰
Nowy Dwór Mazowiecki
Grafika zawierająca herb Nowy Dwór Mazowiecki

Wtorek 15.06.2021

A A A A
A A+ A++
zaawansowane

Informacja o przyjmowaniu zgłoszeń kandydatów do obwodowych komisji wyborczych

INFORMACJA
O PRZYJMOWANIU ZGŁOSZEŃ KANDYDATÓW DO OBWODOWYCH KOMISJI WYBORCZYCH

W związku z wyborami Prezydenta RP, zarządzonymi na dzień 10 maja 2020 r. informuję, iż termin zgłaszania kandydatów na członków obwodowych komisji wyborczych upływa w dniu 10 kwietnia br. Z uwagi na ogłoszenie na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu epidemii w związku z zakażeniami wirusem SARS-CoV-2 oraz wprowadzone ograniczenie dostępności i przyjmowania korespondencji przez Urząd Miejski w Nowym Dworze Mazowieckim przekazuję niniejszą informację:
• Zgłoszenie kandydatów na członków komisji może zostać przesłane (najpóźniej do dnia 10 kwietnia 2020 r. do godz. 16.00) w formie skanu, za pośrednictwem poczty elektronicznej: promocja@nowydwormaz.pl Nie jest przy tym wymagany podpis elektroniczny. W takim przypadku, oryginały zgłoszenia należy przesłać do Urzędu pocztą tradycyjną lub złożyć do specjalnej urny na pisma znajdującej się w wejściu do budynku Urzędu Miejskiego przy ul. Zakroczymskiej 30 (oryginalne dokumenty zgłoszenia nie muszą zostać doręczone do czasu upływu terminu na dokonywanie zgłoszeń). Proszę o umieszczenie dokumentów w kopercie opisanej imieniem, nazwiskiem i numerem telefonu kontaktowego oraz adnotacją „ZGŁOSZENIE DO OBWODOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ”. Złożenie dokumentów do urny na pisma w Urzędzie jest możliwe w dni robocze w godzinach pracy Urzędu, tj. w poniedziałki w godz. 9.00-17.00, od wtorku do piątku w godz. 8.00-16.00. UWAGA! W czasie trwania ograniczeń w dostępności dokumenty zgłoszenia będą przyjmowane bez potwierdzenia odbioru.
• W przypadku wysłania zgłoszenia pocztą lub skanem za pośrednictwem poczty elektronicznej dopuszczalne jest: 1) uwierzytelnienie kopii upoważnienia pełnomocnika wyborczego do zgłoszenia kandydatów przez osobę zgłaszającą kandydatów, a nie przez pełnomocnika wyborczego, 2) potwierdzenie doręczenia do Urzędu zgłoszenia przez osobę przyjmującą zgłoszenie (pracownik Urzędu)  za pośrednictwem poczty elektronicznej (nie jest wymagany podpis elektroniczny). Formularze zgłoszeń kandydatów na członków komisji można pobrać ze strony Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego w Nowym Dworze Mazowieckim (w menu przedmiotowym w zakładce („Wybory Prezydenckie 2020”). Informacji w zakresie przyjmowania zgłoszeń udziela:
• Naczelnik Wydziału Organizacyjnego – Zenon Klimczewski, tel. (22) 51-22-201, zenon.klimczewski@nowydwormaz.pl

Wytworzył:
Zenon Klimczewski
(2020-03-31)
Udostępnił:
Jacek Kosiorek
(2020-03-31 12:27:10)
Ostatnio zmodyfikował:
Jacek Kosiorek
(2020-03-31 12:36:11)

 
 
liczba odwiedzin: 14334557

Biuletyn Informacji Publicznej wykorzystuje pliki cookies.

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.

X