☰ Menu Prawe Menu ☰
Nowy Dwór Mazowiecki
Grafika zawierająca herb wzorcowy

Czwartek 28.10.2021

A A A A
A A+ A++
zaawansowane

Z A P R O S Z E N I E

      Uprzejmie zapraszam do wzięcia udziału w obradach XXIII – Nadzwyczajnej Sesji Rady Miejskiej  w Nowym Dworze Mazowieckim, która odbędzie się w dniu 29 czerwca 2021r. ( wtorek ) o godz. 1100 w sali 410 Urzędu Miejskiego w Nowym Dworze Mazowieckim, ul. Zakroczymska 30.

Proponowany porządek obrad: 

 1. Otwarcie sesji.
 2. Stwierdzenie prawomocności obrad.
 3. Przedstawienie porządku obrad.
 4. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Miasta Nowy Dwór Mazowiecki.
 5. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany Uchwały Budżetowej Miasta Nowy Dwór Mazowiecki na rok 2021.
 6. Podjęcie uchwały w sprawie uchwalenia stanowiska Rady Miejskiej w sprawie „Zwiększenia przepustowości na odcinku Warszawa Wschodnia – Nasielsk (Kątne/Świercze)”.
 7. Podjęcie uchwały w sprawie przystąpienia do Związku Miast Polskich.
 8. Podjęcie uchwały w sprawie określenia średniej ceny jednostek paliwa w gminie Nowy Dwór Mazowiecki.
 9. Podjęcie uchwały w sprawie ustalenia planu sieci publicznych przedszkoli  i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych, dla których organem prowadzącym jest Miasto Nowy Dwór Mazowiecki.
 10. Podjęcie uchwały w sprawie przyjęcia zadania powiatowego przez gminę polegającego na utrzymaniu zieleni w granicach pasa drogowego dróg powiatowych na obszarze Miasta Nowy Dwór Mazowiecki.
 11. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażania zgody na zamianę nieruchomości. ( ul. Zakroczymska)
 12. Podjęcie uchwały w sprawie przyznania pierwszeństwa w nabyciu nieruchomości, wyrażenia zgody na zbycie nieruchomości oraz wyrażania zgody na udzielenia bonifikaty. (. ul. Lotników 13 )
 13. Podjęcie uchwały w sprawie przyznania pierwszeństwa w nabyciu nieruchomości, wyrażenia zgody na zbycie nieruchomości oraz wyrażenia zgody na udzielenia bonifikaty. ( ul. Źródlana 2 )
 14. Podjęcie uchwały w sprawie przyznania pierwszeństwa w nabyciu nieruchomości, wyrażenia zgody na zbycie nieruchomości oraz wyrażenia zgody na udzielenie bonifikaty. ( ul. Mieszka I 44 )
 15. Podjęcie uchwały w sprawie przyznania pierwszeństwa w nabyciu nieruchomości, wyrażenia zgody na zbycie nieruchomości oraz wyrażenia zgody na udzielenie bonifikaty. ( ul. Sadowa 1 )
 16. Podjęcie uchwały w sprawie przyznania pierwszeństwa w nabyciu nieruchomości, wyrażenia zgody na zbycie nieruchomości oraz wyrażenia zgody na udzielenie bonifikaty. ( ul. Kopernika 86 )
 17. Podjęcie uchwały w sprawie ustalenia lokalizacji inwestycji mieszkaniowej przy ul. Jarzębinowej ( Budynek A i B ) w Nowym Dworze Mazowieckim.
 18. Podjęcie uchwały w sprawie ustalenia lokalizacji inwestycji mieszkaniowej przy ul. Spełnionych Marzeń w Nowym Dworze Mazowieckim. ( dz. nr 83/1 i 83/30 )
 19. Podjęcie uchwały w sprawie ustalenia lokalizacji inwestycji mieszkaniowej przy ul. Spełnionych Marzeń w Nowym Dworze Mazowieckim. ( dz. nr 83/15 )
 20. Zamknięcie sesji

 

Wytworzył:
Udostępnił:
Bańbura Sebastian
(2021-06-28 09:50:38)
Ostatnio zmodyfikował:
Bańbura Sebastian
(2021-06-28 09:52:57)
       DRUKUJ TĘ STRONĘ Obrazek drukarki    
 
liczba odwiedzin: 25890156