XXXVI Uroczysta Sesja Rady Miejskiej - sprawozdanie

 Uroczysta Sesja Rady Miejskiej

 
Pierwszy dzień obchodów jubileuszowych X Dni Nowego Dworu Mazowieckiego rozpoczęła uroczysta Sesja Rady Miejskiej. Licznie przybyli na nią nie tylko zaproszeni goście, włodarze ościennych gmin,  ale również mieszkańcy Nowego Dworu.
Podczas Sesji tytuł „Honorowy Obywatel Miasta” został nadany Adamowi Struzikowi - Marszałkowi Województwa Mazowieckiego i Franciszkowi Szmydowi. 
 
Dziękując za nadanie tytułu marszałek Struzik podkreślił wagę wszystkich miejskich inwestycji, w finansowaniu których partycypował samorząd województwa. Podziękował za nadanie tytułu i zapewnił o dalszym poparciu działań dla władz Nowego Dworu.
Franciszek Szmyd z nieukrywanym wzruszeniem podziękował za nadanie tytułu. Podkreślił też, że jest to dla niego najwyższe wyróżnienie – bo inicjatywa wyszła od społeczeństwa. „Te resortowe medale to ja już mam” powiedział. 
W trakcie sesji uhonorowani zostali także zawodnicy i działacze klubu piłkarskiego Świt. Za awans do II ligi piłki nożnej drużyna otrzymała puchar i pamiątkowe medale.
Wytworzył:
Wydział Promocji i Komunikacji Społecznej
Udostępnił:
Kordulewska Martyna
(2009-07-06 16:35:35)
Ostatnio zmodyfikował:
Kordulewska Martyna
(2009-07-07 11:40:42)

       DRUKUJ TĘ STRONĘ Obrazek drukarki