L/466/2010
Uchwała nr L / 466 /10
Rady Miejskiej w Nowym Dworze Mazowieckim
z dnia 2 lipca 2010r.
w sprawie: wyrażenia zgody na zawarcie umowy o dofinansowanie budowy krytej pływalni w Nowym Dworze Mazowieckim i zabezpieczenia roszczeń z tytułu zwrotu środków.
Na podstawie art.18 ust. 1 i ust. 2 pkt. 9 lit. „e” i art. 58 ust. 1 ustawy z dnia 8 marca 1990 r.
o samorządzie gminnym (jedn. tekst Dz. U. 2001 r. Nr 142 z poz. 1591, z późn. zm.) – Rada Miejska w Nowym Dworze Mazowieckim uchwala, co następuje:
§ 1
Wyraża zgodę na zawarcie przez Burmistrza Miasta umowy o dofinansowaniu przedsięwzięcia p.n.: ”Budowa krytej pływalni w Nowym Dworze Mazowieckim” do kwoty 500 tys. zł (słownie pięćset tysięcy złotych) ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej. Dla zabezpieczenia roszczeń dotyczących zwrotu tych środków, na zasadach określonych w umowie, wyraża zgodę na wystawienie weksla “in blanco” Miasta Nowy Dwór Mazowiecki i podpisanie deklaracji do weksla.
§ 2
Realizacja zobowiązania, w przypadkach określonych w Rozporządzeniu Ministra Sportu
z dnia 10 lipca 2006 roku w sprawie dofinansowania zadań ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej (Dz. U. 2006 r., Nr 134, poz. 944) następowała będzie
z dochodów należnych z tytułu podatku od nieruchomości od osób fizycznych.
§ 3
Wykonanie uchwały powierza się Burmistrzowi Miasta Nowy Dwór Mazowiecki.
§ 4
Uchwała wchodzi w życie z dniem podjęcia.
Przewodniczący Rady Miejskiej
/-/ Krzysztof Bisialski